MENU
Jesteś tutaj: O nas

O nas

Nasz sklep wędkarski działa na rynku wędkarskim w Warszawie od 30lat. Zaczynaliśmy na kultowej giełdzie wędkarskiej na Twardej a od prawie 20lat mamy siedzibę na Woli. Pasja Zbyszka stała się też jego sposobem na życie, dzięki czemu nasza oferta jest w pełni przemyślana i wyselekcjonowana do artykułów sprawdzonych, skutecznych i na każdą kieszeń. Możemy pochwalić się bardzo szeroką gamą przynęt spinningowych a naszą ofertę zimową można śmiało uznać za jedną z najciekawszych w kraju. W Warszawie w sprzęcie podlodowym jesteśmy absolutnym liderem a część oferty sklepu dostępna jest w sklepie interenetowym. 

Sklep poza wyrobami producentów, oferuje ogromny wybór rękodzieła wędkarskiego, własnego wyrobu oraz innych doświadczonych twórców przynęt i akcesoriów. Poza sprzętem wędkarskim organizujemy jednodniowe wyprawy na rzeki Bug i Narew oraz na Zalew Zegrzyński. Zimą organizujemy wyprawy podlodowe a raz do roku zapraszamy naszych klientów na towarzyskie zawody w wędkarstwie podlodowym.

Od konkurencji odróżnia nas przede wszyskim rodzinna i przyjazna atmosfera w sklepie, który z czasem stał się również klubem towarzyskim w którym grono naszych kolegów i klientów może wymieniać się opowieściami o rybach oraz doświadczeniem. Staramy się być zawsze pomocni i chętnie dzielimy się całą naszą wiedzą. Nasz sklep wędkarski od lat współpracuje z Kołem nr 100 PZW i jest zarazem siedzibą Koła. 

Chcesz mieć swój ulubiony sklep wędkarski gdzie czujesz się jak w domu lub między znajomymi i nie chce Ci się z niego wychodzić? Zaglądaj do nas!

Serdecznie zapraszamy,
WĘDKARSTWO U ZBYSZKA